Neauvia Organic

W moim gabinecie oferuję Państwu preparaty Neauvia Organic. Do ich opracowania wykorzystano najnowocześniejsze technologie, zapewniające jakość, bezpieczeństwo i skuteczność. Zastosowanie niezwykle czystych surowców oraz nowych technologii produkcyjnych sprawia, że wypełniacze Neauvia to produkty zupełnie nowej generacji.

Preparaty  Neauvia Organic zawierają najczystszą dostępną obecnie formę kwasu hialuronowego pozyskiwanego z niepatogennych dla człowieka bakterii Bacillus Subtilis. Kwas hialuronowy stosowany w innych rodzajach wypełniaczy produkowany jest przez laboratoryjne szczepy paciorkowców. Pozyskanie go wymaga rozerwania błony komórkowej bakterii i zaaplikowania do jej wnętrza chemicznych rozpuszczalników. Pomimo stosowania procesów oczyszczających końcowy produkt zawiera pozostałości rozpuszczalników i bakterii. Bacillus Subtilis wytwarza kwas hialuronowy w procesie opartym na wykorzystaniu wody. Brak w nim resztek bakteryjnych.

Skuteczność i bezpieczeństwo wypełniaczy zależy także od użytego czynnika sieciującego. Do tego celu najczęściej  wykorzystywany jest czynnik sieciujący BDDE. Jest to substancja o działaniu toksycznym dlatego wypełniacze mogą zawierać go tylko niewielką ilość co obniża trwałość i skuteczność preparatów. Wypełniacze Neauvia Organic zawierają nowy czynnik sieciujący PEG. Jest on nietoksyczny i całkowicie rozkłada się w tkankach. Polimer PEG sprawia, że Neauvia Organic to najbardziej biokompatybilne wypełniacze na rynku. Cechuje je także większa trwałość oraz naturalne efekty.

Preparaty Neauvia Organic pozwalają na wyeliminowanie płytkich i głębokich zmarszczek, modelowanie owalu twarzy, wypełnianie policzków, ust, oraz poprawę nawilżenia, napięcia i elastyczności skóry.

2024| SkinVital