Stimulate and Lift

Zabieg Neauvia Stimulate and Lift to luksusowy zabieg opracowany przez markę Neauvia Organic, który zapobiega efektom starzenia się skóry twarzy. Po latach badań w laboratorium badawczym w Lugano naukowcy opracowali innowacyjne, niechirurgiczne stymulowanie skóry z widocznym efektem liftingu. Neauvia Stimulate & Lift to kompozycja najwyższego stężenia kwasu hialuronowego oferowanego na rynku oraz hydroksyapatytu wapnia. Stymulacja tą mieszanką składników zapewnia skórze widoczną poprawę napięcia i uniesienia owalu twarzy. Zabieg intensywnie stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu dzięki czemu w naturalny sposób otrzymujemy efekt zagęszczenia skóry.

 Protokół obejmuje na pierwszej wizycie aplikację kompozycji usieciowanego kwasu hialuronowego z dodatkiem 1% hydroksyapatytu wapnia oraz nieusieciowanego kwasu hialuronowego z dodatkiem aminokwasów glicyny i L-proliny. Następnie po upływie czterech i ośmiu tygodni wskazane są dwie kolejne aplikacje nieusieciowanego kwasu hialuronowego z dodatkiem glicyny i L-proliny.

Satysfakcjonujący efekt jest widoczny po pełnym protokole zabiegowym.

 Na zabieg należy przeznaczyć ok. 60 min. Druga i trzecia wizyta są zazwyczaj krótsze o ok. 15 min. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym. 

PROMOCYJNA CENA 3000 zł !  4200 zł

2024| SkinVital